שאלות ותשובות

להגיע בקלות, לטפל בנוחות, להיות מקצועי.

שאלות ותשובות על הקליניקה:

אנו מוציאים קבלות כחוק.

בסיום כל חודש אנו מוציאים קבלה מרוכזת לחודש שחלף. במצב זה מטפליפ המקפידים על דיווח לרשויות המס יוכלו לקבל הכרה בהוצאה על הקליניקה כהוצאה מוכרת. 

אנו משתמשים במערכת ממחושבת המאפשרת גישה מכל מחשב ומכשיר. ככה שתמיד תוכלו לדעת מתי יש מקום בקליניקה ותוכלו להזמין חדר לפי הצרכים שלכם. הקליניקה שלנו מאמינה שקביעת טיפול צריכה להיעשות בקלות ומהירות ולכן אנו משתמשים במערכת קלה לשימוש המאפשרת לעדכן באופן קבוע את שעות הטיפול שלכם ואפילו לבטל אותן על פי תנאי השימוש.

אנו מכירים את מצב מקרוב והוא לא אשמתו של אף אחד. לכן אנו מאפשרים ביטול/דחיה טיפול ללא חיוב כל עוד זה מתבצע 24 שעות מראש. אחרת יתבצע תשלום מלא.

הקליניקה נמצאת בירושלים, בשכונת בית הכרם, בארזים 4.

 

הקליניקה שלנו להשכרה בירושלים מתאימה למגוון רחב של מטפלים. גם מטפלים ותיקים וחדשים ימצאו מקום אצלינו ניתן לשכור קליניקה לפי שעה. אך למי שמתאים ניתן גם לשכור קליניקה לפי משמרות ובכך לחסוך כסף רב.

הקליניקה שלנו נמצאת בירושלים ברחוב בית הכרם 30. כמובן שהיא מתאימה למטפלים ירושלמים אבל גם לכאלה שנמצאים בחוץ לעיר ורוצים להגיע ולטפל בירושלים.

הקליניקה שלנו מתאימה לרפואה אלטרנטיבית ובמיוחד לרפואה סינית. ככה שכל מטפל יכול להרגיש בנוח אצלינו ולהעניק את הטיפול הכי טוב למטופלים שלו.

הקליניקה שלנו מתאימה לפסיכולוגים ומטפלים רגשיים נוספים כמו פסיכותרפיה, דרמה תרפיה ועוד. בכל חדר יש שתי כורסאות, שולחן קפה וכמובן את האוירה המתאימה. מכיוון שאנחנו יודעים שיש פסיכולוגים המחפשים לשכור קליניקה לפי שעה אנו מספיק גמישים ומאפשרים לפסיכולוגים ומטפלים רגשיים לשכור חדרי טיפול לפי שעה.

אצלינו תוכל למצוא שני סוגי  מחירים. פר שעה או פר משמרת (ססיה). מכיוון שאנחנו מאמינים בכל מטפל אפילו אחד כזה שרק מתחיל אנו נותנים תנאי תשלום מאוד נוחים. המחירים הם 50 ש”ח + מע”מ לשעה עם מדיניות ביטולים מאוד נוחה. למטפלים הותיקים אנו מאפשרים לשכור לפי משמרת במחיר מוזל משמעותית.

שירותים נוספים בקליניקה

אכן, אנחנו עובדים מול חשבוניות ככה שתמיד יהיה אפשר לדווח על השכרת הסטודיו כהוצאה ולקבל עליה זיכוי

אתה מוזמן לדבר איתנו ולברר את השעות הפנויות כרגע בסטודיו. ככה תוכל לשריין את השעות המועדפות עליך ולהתחיל לעבוד .

הסטודיו נמצא בירושלים, בשכונת בית הכרם, בארזים 4.

במידה ויש לך סדנא חד פעמית או צורך אחר בלי רצון להתחייב לטווח ארוך אנו בנויים גם לאפשרות של השכרת הסטודיו פר שעה. 

עלות ההשכרה של הסטודיו תלויה במספר השעות ששוכרים בפועל בשבוע.

המחירים שלנו נעים בין 80 ל 150 ש”ח לשעה + מע”מ.

אפשר כמובן להתקשר ולברר איתנו ישירות מה העלות עבורך.

הנייד שלנו 052-8119855

צרו איתנו קשר גם בטלפון: 052-8119855

דילוג לתוכן